Intelect Neo

Dokunmatik ekran kombine elektroterapi

Backtone titreşimli ve sesli dik duruş korsesi

Çalışırken duruşunuz kontrolünüz altında olsun.

Sık seyahat edenler muhakkak denemeli....

Bay ve Bayan Siyah,Gri ve Pudra renk seçenekleriyle.

Ağrısız ve Daha Kolay Hareket

Sporculardan, rekreasyonel faaliyetlere, nörolojiye ve pediatriye kadar pek çok alanda kullanılmaktadır

daha fazla bilgi

Pratik konforlu ağrısız kullanım

Anatomik olarak tasarlanmış hallufix hallux valgus ateli

2017 Trend renk seçenekleriyle....

Varis çorabı hiç bu kadar şık olmamıştı! 

Human Tecar

Manuel tekniklerinizi son teknoloji ile birleştirin!

Spor yaparken size destek

Üst düzey egzersizler için en iyi çözüm ortağınız

Redcord egzersiz ekipmanları ile doğru egzersiz.

Noraxon

Biyomekanik lab. çözümleri 

 

Game Ready 2016 Yaz Olimpiyatlarında

2016 Yaz Olimpiyat Oyunları Rio’da devam etmekte. Madalya sayısı artarken, zafer, sevinç, sakatlanma ve yenilgi hikayelerinin sayısı da artıyor. Italyan Erkekler Voleybol takımı kaptanı Emanuele Birarelli, 9 Ağustos’ta ABD ile oynanan maçın üçüncü setinde düşerek ayak bileğini sakatladığında, takım arkadaşları onu kucaklamış ve iyi dileklerini iletmiş olabilirler. Fakat NBC Spor yorumcusu ona daha iyi bir çözüm önerdi: Game Ready® soğuk kompresyon terapisi.

Game Ready Sistemi, Olimpiyatlar gibi yoğun ve yorucu müsabakalar arasında toparlanma seanslarında sıklıkla kullanılmaktadır. Soğuk terapi analjezik etkisinin yanı sıra kas spazmlarını ortadan kaldırır, metabolik aktiviteyi ve enflamatuar semptomları azaltır. Kompresyon terapisi doku tamirini stimüle etmek ve iyileşme sürecini hızlandırmak için kan akışını ve oksijen taşınımını arttırır. Sporcular Game Ready Sistemi’nden ve bu modalitelerden bu yaz Rio’daki Olimpik Poliklinikte faydalanmakatadırlar.

Elit spor müsabakalarında, özellikle Olimpiyatlar gibi “sıkışık yarışmalarda”, sürekli olarak yüksek performans ortaya koyabilmek için çabucak ve optimal toparlanabilmek hayati önem taşımaktadır. Travmatik bir yaralanma olmasa bile kas-iskelet sistemi ve metabolik fonksiyonlar üzerindeki stresler egzersiz performansını önemli ölçüde etkileyebilir.

Yarışma stresinden kurtulmak için, Game Ready teknolojisi spesifik eklemlere ve vücut bölgelerine uygun, soğuk ve aralıklı kompresyon terapi uygulamasını mümkün kılar. Sistemin sakatlanma ve ameliyat sonrası tedavi için uygulandığı zaten iyi bilinmektedir. Aynı zamanda profesyonel sporlarda rutin ve günlük bir disiplin olarak uygulanmaktadır.

Game Ready Sistemi ile hastaların veya sporcuların tedavisinde hangi protokollerin izleneceği sağlık profesyonelinin kendi kararına bağlı olsa da, Kaliforniya’da bulunan Athercare Fitness ve Rehabiltasyon Kliniği Doktoru Don Chu, yoğun yarışmaların yaklaşan ve takip eden günleri için bazı genel toparlanma protokolleri paylaştı. Bu protokoller Game Ready için frekans, tedavi süresi, soğukluk derecesi ve kompresyon ayarlarını içermektedir. Toparlanma protokollerinin bir kopyasına bedava sahip olmak için lütfen education@gameready.com adresine mail atın.

Amaç ister yüksek seviye performansı korumak, ister sadece rutin günlük aktivitelere geri dönmek olsun, tüm dünyadan olimpiyatçılar, profesyonel sprocu eğitmenleri, ortopedik cerrahlar ve fizyoterapistler sakatlanmalar sonrası rehabilitasyon, ameliyat ve yarışma stresleri için Game Ready’e güveniyor ve öneriyorlar.